Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCP0505W24R0GS6 |
| LIXINC Part # | RCP0505W24R0GS6 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 24 OHM 2% 1.4W 0505 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCP0505W24R0GS6 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCP0505W24R0GS6 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 24 Ohms |
| төзімділік: | ±2% |
| қуат (ватт): | 1.4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0505 (1412 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0505 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.64mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN10F3921CT5-50 | RES SMD 3.92K OHM 1% 1/10W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD9530C50 | RES 953 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DKE10R0 | RES 10 OHM 0.5% 1/3W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020D2612BE100 | RES SMD 26.1KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2261D50 | RES 2.26K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080527K4BETY | RES 27.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W75R0JS3 | RES SMD 75 OHM 5% 3.5W 2512 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B4B75RWI | RES SMD 4.75KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| FCSL20R030FER | RES 0.03 OHM 1% 1W 0805 | 4855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1601C50 | RES 1.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S03F5901V | RES SMD 5.9K OHM 1% 1/10W 0603 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2462D10 | RES 24.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080525K5FKEAHP | RES SMD 25.5K OHM 1% 1/2W 0805 | 5751 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10867 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.62500 | $3.625 |
| 300 | $3.62500 | $1087.5 |
| 600 | $3.45236 | $2071.416 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.