Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW120620R0FKTB |
| LIXINC Part # | CRCW120620R0FKTB |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 20 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW120620R0FKTB ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW120620R0FKTB |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 20 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H1ETTP7230D10 | RES 723 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RPC0805JT47R0-UP | RES, PULSE, 0805, 5%, 47 OHM, 0. | 10477 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFC10-0R12F1 | RES 0.12 OHM 1% 25W PFC10 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTE1K54 | RES 1.54K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-XGNF2613Y | RES 261K OHM 1% 1/32W 01005 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6982B10 | RES 69.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-075R6L | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B590BRTS | RES SMD 590K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402DR-076K81L | RES SMD 6.81KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP200FRE14K7 | RES SMD 1% 2W MELF | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100JR-820K | RES SMD 5% 1W MELF | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRE240K | RES SMD 1% 1W MELF | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2010R0150FEK18 | RES 0.015 OHM 1% 1W 2010 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10892 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01750 | $0.0175 |
| 10000 | $0.01671 | $167.1 |
| 30000 | $0.01534 | $460.2 |
| 50000 | $0.01441 | $720.5 |
| 100000 | $0.01419 | $1419 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.