Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342K06B562ART5 |
| LIXINC Part # | M55342K06B562ART5 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 562 OHM 0.1% 0.15W 0705 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342K06B562ART5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342K06B562ART5 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 562 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.15W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0705 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| TNPU0805309KBZEN00 | RES SMD 309K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1005V-101-W-T1 | RES SMD 100 OHM 0.05% 1/16W 0402 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210BRD07511KL | RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805499RFKEBC | RES 499 OHM 1% 1/8W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW251244R2FKEGHP | RES SMD 44.2 OHM 1% 1.5W 2512 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120620R0FKTB | RES SMD 20 OHM 1% 1/4W 1206 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP7230D10 | RES 723 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RPC0805JT47R0-UP | RES, PULSE, 0805, 5%, 47 OHM, 0. | 10502 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFC10-0R12F1 | RES 0.12 OHM 1% 25W PFC10 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DTE1K54 | RES 1.54K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-XGNF2613Y | RES 261K OHM 1% 1/32W 01005 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6982B10 | RES 69.8K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-075R6L | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/2W 1210 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.64430 | $1.6443 |
| 500 | $1.64430 | $822.15 |
| 1000 | $1.56600 | $1566 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.