Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RC0603F4991CS |
| LIXINC Part # | RC0603F4991CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.99K OHM 1% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RC0603F4991CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RC0603F4991CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RC |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.99 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.010" (0.26mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW1206475KFKEA | RES SMD 475K OHM 1% 1/4W 1206 | 2388 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1673F25 | RES 167K OHM 1% 1/16W 0402 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD68R0D | RES 68 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRE0771K5L | RES SMD 71.5KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603FRE076K19L | RES SMD 6.19K OHM 1% 1/10W 0603 | 10670 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2HTTE4302D | RES 43K OHM 0.5% 3/4W 2010 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-1870-D-T5 | RES SMD 187 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603FR-078R66L | RES SMD 8.66 OHM 1% 1/10W 0603 | 10838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S14J134U | RES SMD 130K OHM 5% 1/2W 1210 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5831A25 | RES 5.83K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD4751B | RES 4.75K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRE07910KL | RES SMD 910K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U01J130C | RES 13 OHM 5% 1/20W 0201 SMD | 15952 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 416918 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 15000 | $0.00281 | $42.15 |
| 30000 | $0.00247 | $74.1 |
| 75000 | $0.00226 | $169.5 |
| 105000 | $0.00222 | $233.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.