Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-1GEJ200C |
| LIXINC Part # | ERJ-1GEJ200C |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 20 OHM 5% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-1GEJ200C ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-1GEJ200C |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-1GE |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 20 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.010" (0.26mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| 35503R9FT | RES 3550 3R9 1% | 2639 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210WRD0727KL | RES SMD 27K OHM 0.05% 1/4W 1210 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061M91FKEBC | RES 1.91M OHM 1% 1/4W 1206 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD6731C10 | RES 6.73K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1072A05 | RES 10.7K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1218FK-0742R2L | RES SMD 42.2 OHM 1W 1812 WIDE | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2803B25 | RES 28K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732BTTD165J | RES 1.6M OHM 5% 1/4W 1206 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH2512F18K2 | RES SMD 18.2K OHM 1% 2W 2512 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-3652-W-T1 | RES SMD 36.5K OHM 1/10W 0603 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD27R7D50 | RES 27.7 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0402-FX-1301GLF | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/16W 0402 | 49546 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL12063L000FTA18 | RES 0.003 OHM 1% 1/2W 1206 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13461 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 15000 | $0.00452 | $67.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.