Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y1627100K000T9R |
| LIXINC Part # | Y1627100K000T9R |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y1627100K000T9R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y1627100K000T9R |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | VSMP |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 100 kOhms |
| төзімділік: | ±0.01% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Metal Foil |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±0.2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.198" L x 0.097" W (5.03mm x 2.46mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.64mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73G1JTTD8872C | RES 88.7K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-1431-W-T5 | RES SMD 1.43KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD5301F10 | RES 5.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080593K1FKEB | RES SMD 93.1K OHM 1% 1/8W 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TF1782U | RES SMD 17.8K OHM 1% 1W 2512 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0306P-222-D | RES SMD 2.2K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061K47FKEBC | RES 1.47K OHM 1% 1/4W 1206 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSR1225JTR360 | RES 0.36 OHM 5% 3W 2512 WIDE | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD4221D25 | RES 4.22K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120618R2BEEN | RES 18.2 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-0712KL | RES SMD 12K OHM 1% 1/2W 1210 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206649RFKEBC | RES 649 OHM 1% 1/4W 1206 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0603180KFKEA | RES SMD 180K OHM 1% 1/10W 0603 | 6596 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14968 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $22.84000 | $22.84 |
| 100 | $16.52750 | $1652.75 |
| 300 | $15.62600 | $4687.8 |
| 500 | $15.02500 | $7512.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.