Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H2BRTTD2803D |
| LIXINC Part # | RK73H2BRTTD2803D |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 280K OHM 0.50% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H2BRTTD2803D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H2BRTTD2803D |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73-RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 280 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RG1608N-1873-W-T1 | RES SMD 187KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-6BQJR51V | RES 0.51 OHM 5% 1/3W 0805 | 5105 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD6040A25 | RES 604 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3AEB6192V | RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLR2HWDTE3L00F75 | RES 3M OHM 1% 2W 2010 | 4845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DKE953R | RES 953 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0603FR-0712KL | RES SMD 12K OHM 1% 1/10W 0603 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS120647K5FKEA | RCS1206 100 47K5 1% ET1 E3 | 5916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP5620D | RES 562 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12J5R6U | RES 5.6 OHM 5% 3/4W 1812 SMD | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E02B4B99RTS | RES SMD 4.99K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-103-B-T5 | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1627100K000T9R | RES SMD 100K OHM 0.01% 1/2W 2010 | 4975 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10892 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04916 | $0.04916 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.