Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | P0402K1000FNT |
| LIXINC Part # | P0402K1000FNT |
| Өндіруші | Vishay / Sfernice |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | P 0402 K 1000 F N TR |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | P0402K1000FNT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | P0402K1000FNT |
| Бренд: | Vishay / Sfernice |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Sfernice |
| сериясы: | P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 100 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.025" (0.63mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1ETTP8982F25 | RES 89.8K OHM 1% 1/16W 0402 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU08051K13AZEN00 | RES SMD 1.13KOHM 0.05% 1/8W 0805 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-1740-W-T1 | RES SMD 174 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216P-1962-B-T5 | RES SMD 19.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2010DKE0712KL | RES SMD 12K OHM 0.5% 1/2W 2010 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805115KFKEBC | RES 115K OHM 1% 1/8W 0805 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD4024F | RES 4.02M OHM 1% 1/4W 0805 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW12061K78FEEA | RES 1.78K OHM 1% 2/5W 1206 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD4531D | RES 4.53K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD1003D | RES 100K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1963C10 | RES 196K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRL1206-JW-R510ELF | RES 0.51 OHM 5% 1/4W 1206 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1005F6490CS | RES SMD 649 OHM 1% 1/16W 0402 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10891 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.99080 | $3.9908 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.