Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SG732ETTD472M |
| LIXINC Part # | SG732ETTD472M |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 4.7K OHM 20% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SG732ETTD472M ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SG732ETTD472M |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SG73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.7 kOhms |
| төзімділік: | ±20% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD26R4D25 | RES 26.4 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B825ARTI | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/20W 0402 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE0805FRF470R02L | RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRB07180KL | RES SMD 180K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3AEB2370V | RES SMD 237 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 7786 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1210FR-0727K4L | RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-0743K2L | RES SMD 43.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD61R9B25 | RES 61.9 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRC07422RL | RES SMD 422 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2491D25 | RES 2.49K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRD0782R5L | RES SMD 82.5 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 5577 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y16362K00000B9R | RES SMD 2K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD9880F10 | RES 988 OHM 1% 1/4W 1206 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10876 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05002 | $0.05002 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.