Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCS080534R0FKEA |
| LIXINC Part # | RCS080534R0FKEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 34 OHM 1% 0.4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCS080534R0FKEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCS080534R0FKEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCS e3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 34 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.4W, 2/5W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-B2AJ621V | RES SMD 620 OHM 3/4W 1206 WIDE | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12062R55FNEB | RES SMD 2.55 OHM 1% 1/4W 1206 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12104K70FKEA | RES SMD 4.7K OHM 1% 1/2W 1210 | 1545 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD4300D | RES 430 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG732ETTD472M | RES 4.7K OHM 20% 1/2W 1210 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD26R4D25 | RES 26.4 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B825ARTI | RES SMD 825 OHM 0.1% 1/20W 0402 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE0805FRF470R02L | RES 0.02 OHM 1% 1/2W 0805 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRB07180KL | RES SMD 180K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3AEB2370V | RES SMD 237 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 7710 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1210FR-0727K4L | RES SMD 27.4K OHM 1% 1/2W 1210 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-0743K2L | RES SMD 43.2K OHM 1% 3/4W 2010 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD61R9B25 | RES 61.9 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10906 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02967 | $0.02967 |
| 5000 | $0.02832 | $141.6 |
| 10000 | $0.02643 | $264.3 |
| 25000 | $0.02511 | $627.75 |
| 50000 | $0.02460 | $1230 |
| 125000 | $0.02445 | $3056.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.