Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-PB6D6340V |
| LIXINC Part # | ERJ-PB6D6340V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 634 OHM 0.5% 1/4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-PB6D6340V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-PB6D6340V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-PB6 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 634 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SM6227FT40R2 | RES 40.2 OHM 1% 3W 6227 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD80R6F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRD074R87L | RES SMD 4.87 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP3241F | RES 3.24K OHM 1% 1/10W 0402 | 146876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE1206FRM470R02L | RES 0.02 OHM 1% 1W 1206 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0510P-3831-D | RES SMD 3.83KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD8252D25 | RES 82.5K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL73N1JR20FTDF | RES 0.2 OHM 1% 1/10W 0603 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD2102D | RES 21K OHM 0.5% 1/2W 1210 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKE1M96 | RES 1.96M OHM 0.1% 1/10W 0805 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS04023K74FKED | RES SMD 3.74K OHM 1% 1/5W 0402 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW060386K6FKEAHP | RES SMD 86.6K OHM 1% 1/3W 0603 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN10D1002CT5-50 | RES SMD 10K OHM 0.5% 1/10W 0805 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15865 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23000 | $0.23 |
| 5000 | $0.02610 | $130.5 |
| 10000 | $0.02436 | $243.6 |
| 25000 | $0.02314 | $578.5 |
| 50000 | $0.02267 | $1133.5 |
| 125000 | $0.02219 | $2773.75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.