Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0402DRE078K45L |
| LIXINC Part # | RT0402DRE078K45L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 8.45KOHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0402DRE078K45L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0402DRE078K45L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 8.45 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.014" (0.35mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW2512300KJNEGHP | RES SMD 300K OHM 5% 1.5W 2512 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRW6341X | RES 6.34K OHM 0.05% 1/10W 0402 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6VRW2741V | RES 2.74K OHM 0.05% 1/4W 0805 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06033K09DETA | RES 3.09K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W100RGS2 | RES SMD 100 OHM 2% 1.5W 0603 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2010DKE0745R3L | RES SMD 45.3 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRD07102RL | RES SMD 102 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-XGNF11R5Y | RES 11.5 OHM 1% 1/32W 01005 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD153J | RES 15K OHM 5% 1/2W 1210 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR18EZPF1912 | RES SMD 19.1K OHM 1% 1/2W 1206 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y14880R02500F0W | RES 0.025 OHM 1% 2W 3637 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRD0712K1L | RES SMD 12.1K OHM 1/16W 0402 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12J273U | RES SMD 27K OHM 5% 3/4W 1812 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10881 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01835 | $0.01835 |
| 10000 | $0.01835 | $183.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.