Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RQ73C1E2K49BTD |
| LIXINC Part # | RQ73C1E2K49BTD |
| Өндіруші | TE Connectivity AMP Connectors |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 2.49 KOHMS 0.1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RQ73C1E2K49BTD ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RQ73C1E2K49BTD |
| Бренд: | TE Connectivity AMP Connectors |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | TE Connectivity AMP Connectors |
| сериясы: | RQ73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.49 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ETTD3011F50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JRTTD1743D | RES 174 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD12R7F100 | RES 12.7 OHM 1% 1/16W 0603 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B22B6RWS | RES SMD 22.6KOHM 0.1% 1/20W 0402 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B2B58RT3 | RES SMD 2.58KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HMC0805KT1G00 | RES 1G OHM 10% 1/8W 0805 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD4993D100 | RES 499K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD6191F | RES 6.19K OHM 1% 1/4W 0805 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD075K76L | RES SMD 5.76KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 4989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2582B05 | RES 25.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD64R9D100 | RES 64.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGC0603DTC4K75 | RES 4.75K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW2512270RJNEH | RES SMD 270 OHM 5% 1W 2512 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10609 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.75000 | $0.75 |
| 5000 | $0.28680 | $1434 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.