Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | MCW0612MC6809FP100 |
| LIXINC Part # | MCW0612MC6809FP100 |
| Өндіруші | Vishay / Beyschlag |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 68 OHM 1/2W 1206 WIDE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | MCW0612MC6809FP100 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | MCW0612MC6809FP100 |
| Бренд: | Vishay / Beyschlag |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Beyschlag |
| сериясы: | MCW AT - Professional |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 68 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.122" W (1.60mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERA-2AEB1051X | RES SMD 1.05KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 16362 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP6J3R3V | RES 3.3 OHM 5% 1/2W 0805 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3831B25 | RES 3.83K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1ETTP5361D | RES 5.36K OHM 0.5% 1/8W 0402 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR021051F | RES SMD 1.05K OHM 1% 3/4W 2010 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR10ERTF26R1 | RES SMD 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 2711 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206DR-07665KL | RES SMD 665K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E02B4B93RT5 | RES SMD 4.93K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B750ARWI | RES SMD 750 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD4483B10 | RES 448K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206DRE07324KL | RES SMD 324K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0805E2152BST1 | RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD44R8D100 | RES 44.8 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11000 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58000 | $0.58 |
| 1000 | $0.14778 | $147.78 |
| 2000 | $0.14703 | $294.06 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.