Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0603WRC0711RL |
| LIXINC Part # | RT0603WRC0711RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 11 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0603WRC0711RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0603WRC0711RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 11 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±15ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD1041B25 | RES 1.04K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2101B10 | RES 2.1K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD8162C25 | RES 81.6K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080590K9BETA | RES 90.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRB0744R2L | RES SMD 44.2 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0402FT1K33 | RES 1.33K OHM 1% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3741F25 | RES 3.74K OHM 1% 1/4W 1210 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT2012P-2673-B-T5 | RES 267 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL061230R0JNEA | RES SMD 30 OHM 3/4W 1206 WIDE | 1938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL1220S-7R5-F | RES SMD 7.5 OHM 1% 1/3W 0805 | 1253 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRD072K37L | RES SMD 2.37K OHM 1/10W 0603 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SMM02040D3303BB100 | RES 330K OHM 0.1% 1/4W MELF 0204 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCS0603BKE6K49 | RES 6.49K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.33646 | $0.33646 |
| 5000 | $0.28582 | $1429.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.