Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD3743C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3743C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 374K OHM 0.25% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD3743C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD3743C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 374 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW08053K90FKTC | RES SMD 3.9K OHM 1% 1/8W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2370B50 | RES 237 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12062R00JNEAIF | RES SMD 2 OHM 5% 1/4W 1206 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BKE39R2 | RES 39.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD4991F10 | RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA2F1133X | RES SMD 113 KOHM 1% 1/5W 0402 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL12069L000FEB18 | RES 0.009 OHM 1% 1/2W 1206 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2491B25 | RES 2.49K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 7755 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCA12060D3572BP500 | RES SMD 35.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0603F402RC1 | RES SMD 402 OHM 1% 1/16W 0603 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD6200B10 | RES 620 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP2010K4751FBT | RES SMD THICK FILM 2010 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2201F25 | RES 2.2K OHM 1% 1/16W 0402 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10965 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10080 | $0.1008 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.