Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-P06D2431V |
| LIXINC Part # | ERJ-P06D2431V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 2.43 KOHM 0.5% 1/2W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-P06D2431V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-P06D2431V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-P06 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.43 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW121018K0JNEA | RES SMD 18K OHM 5% 1/2W 1210 | 5957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD1433D | RES 143K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U3RD1212V | RES 12.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 SM | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW25123R60FKTG | RES SMD 3.6 OHM 1% 1W 2512 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1601C50 | RES 1.6K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 3540200RFT | RES 3540 200R 1% | 4591 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD68R1C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-4531-B-T5 | RES SMD 4.53K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732ATTDR182D | CURRENT SENSE RESISTOR | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA3F66R5V | RES SMD 66.5 OHM 1% 1/4W 0603 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD57R6C | RES 57.6 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2050B50 | RES 205 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H12B82E5RWS | RES SMD 82.5K OHM 1% 1/10W 0603 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10854 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03564 | $0.03564 |
| 5000 | $0.03564 | $178.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.