Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD1133F25 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD1133F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 113K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD1133F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD1133F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 113 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SR733ATTER105F | CURRENT SENSE RESISTOR | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW040211R0JNTD | RES SMD 11 OHM 5% 1/16W 0402 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD3571A10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2211D50 | RES 2.21K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM4124FT255R | RES 255 OHM 1% 2W 4124 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD3600C10 | RES 360 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-2673-W-T1 | RES SMD 267K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD6192D10 | RES 61.9K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12106M98FKEA | RES SMD 6.98M OHM 1% 1/2W 1210 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRB0711R5L | RES SMD 11.5 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR045101F | RES SMD 5.1K OHM 1% 1/2W 1210 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2010FT2K49 | RES 2.49K OHM 1% 3/4W 2010 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S08F1072V | RES SMD 10.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10914 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.