Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S14F5111U |
| LIXINC Part # | ERJ-S14F5111U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 5.11K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S14F5111U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S14F5111U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S14 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 5.11 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRGH2010J3M3 | RES SMD 3.3M OHM 5% 1W 2010 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DKE1R02 | RES 1.02 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD1183F | RES 118K OHM 1% 1/3W 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW040216R5FKEDHP | RES SMD 16.5 OHM 1% 1/5W 0402 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3VPB6492V | RES 64.9K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2512FKE0710KL | RES SMD 10K OHM 1% 3/4W 2512 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0201DR-074K53L | RES SMD 4.53KOHM 0.5% 1/20W 0201 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3360B05 | RES 336 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRE0719R6L | RES SMD 19.6 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD2212C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S03F3R32V | RES 3.32 OHM 1% 1/10W 0603 SMD | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-071K6L | RES SMD 1.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 26682 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD9201F25 | RES 9.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10924 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08585 | $0.08585 |
| 5000 | $0.08585 | $429.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.