Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AC1206FR-07750KL |
| LIXINC Part # | AC1206FR-07750KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 750K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AC1206FR-07750KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AC1206FR-07750KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AC |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 750 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD6203C50 | RES 62K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805549RBETA | RES 549 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805205KBECN | RES 205K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-8ENF8872V | RES SMD 88.7K OHM 1% 1/4W 1206 | 42938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2200D50 | RES 220 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1763C50 | RES 176K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-1430-P-T1 | RES SMD 143 OHM 0.02% 1/4W 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2153F100 | RES 215K OHM 1% 1/8W 0805 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD20R5B50 | RES 20.5 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BTE54K9 | RES 54.9K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD28R7F | RES 28.7 OHM 1% 1/2W 0603 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6AEB1740V | RES 174 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 4461 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-3EKF4301V | RES SMD 4.3K OHM 1% 1/10W 0603 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12154 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00951 | $47.55 |
| 10000 | $0.00854 | $85.4 |
| 25000 | $0.00784 | $196 |
| 50000 | $0.00736 | $368 |
| 125000 | $0.00725 | $906.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.