Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | WSL2512R0350DEA |
| LIXINC Part # | WSL2512R0350DEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.035 OHM 0.5% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | WSL2512R0350DEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | WSL2512R0350DEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | WSL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 35 mOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Metal Element |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±75ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 170°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.035" (0.89mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73B2BRTTD125G | RES 1.2M OHM 2% 1/4W 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-622-W-T1 | RES SMD 6.2KOHM 0.05% 1/10W 0603 | 9458 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB3D3162V | RES SMD 31.6K OHM 0.5% 1/5W 0603 | 3269 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0201DR-07590KL | RES SMD 590K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061R80FKTA | RES SMD 1.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 561020132008 | RES 100 OHM 1% 3/4W 0612 | 5691 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0603B5R9E1 | RES SMD 5.9 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B3B65RWS | RES SMD 3.65KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD4593F10 | RES 459K OHM 1% 1/8W 0805 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFR03S-150-JNH | RES SMD 15 OHM 5% 1/20W 0201 | 70866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080560R4FKTA | RES SMD 60.4 OHM 1% 1/8W 0805 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1963D25 | RES 196K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF4751V | RES 4.75K OHM 1% 1/6W 0603 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10902 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.95200 | $0.952 |
| 2000 | $0.95200 | $1904 |
| 6000 | $0.94080 | $5644.8 |
| 10000 | $0.91466 | $9146.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.