Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT0201FRE07220RL |
| LIXINC Part # | RT0201FRE07220RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 220 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT0201FRE07220RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT0201FRE07220RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 220 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.010" (0.26mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCT06030C3403FP500 | RES 340K OHM 1% 1/8W 0603 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2260B50 | RES 226 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12068R06FNTA | RES SMD 8.06 OHM 1% 1/4W 1206 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805787KBEEA | RES 787K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW12107K32BEEN | RES 7.32K OHM 0.1% 1/2W 1210 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W30R0JEB | RES SMD 30 OHM 5% 3.5W 2512 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1562D50 | RES 15.6K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0603CRE0730R1L | RES SMD 30.1OHM 0.25% 1/10W 0603 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0603E1091BST1 | RES SMD 1.09KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1640B25 | RES 164 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120611K5BEEA | RES 11.5K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210CRB0715RL | RES SMD 15 OHM 0.25% 1/4W 1210 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2710F25 | RES 271 OHM 1% 1/4W 1206 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10857 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04931 | $0.04931 |
| 10000 | $0.04154 | $415.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.