Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW080524R9DKTAP |
| LIXINC Part # | CRCW080524R9DKTAP |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 24.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW080524R9DKTAP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW080524R9DKTAP |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW-P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 24.9 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| D55342E07B15E0RT1 | RES SMD 15K OHM 1% 1/4W 1206 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM20J100CT | RES SMD 10 OHM 5% 1/2W 2010 | 16834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3303F50 | RES 330K OHM 1% 1/16W 0603 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD7153F | RES 715K OHM 1% 1/2W 1210 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TRR01MZPJ333 | RES SMD 33K OHM 5% 1/16W 0402 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RV0603FR-07100KL | RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD07126RL | RES SMD 126 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0603E6262BST1 | RES SMD 62.6KOHM 0.1% 0.15W 0603 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U03D3401V | 0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 3. | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD36R0D25 | RES 36 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD4932C25 | RES 49.3K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD120G | RES 12 OHM 2% 1/4W 0805 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD11R0D | RES 11 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10910 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04140 | $0.0414 |
| 5000 | $0.03952 | $197.6 |
| 10000 | $0.03688 | $368.8 |
| 25000 | $0.03504 | $876 |
| 50000 | $0.03433 | $1716.5 |
| 125000 | $0.03412 | $4265 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.