Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TRR01MZPF8660 |
| LIXINC Part # | TRR01MZPF8660 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 866 OHM 1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TRR01MZPF8660 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TRR01MZPF8660 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | TRR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 866 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RS73G2ATTD49R9C | RES 49.9 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W39R0JS3 | RES SMD 39 OHM 5% 1.5W 0603 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120651K1BEEN | RES 51.1K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1HTTC1212D | RES 12.1K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1504B50 | RES 1.5M OHM 0.1% 1/8W 0805 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W240RJEB | RES SMD 240 OHM 5% 3.5W 2512 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805511KFKEB | RES SMD 511K OHM 1% 1/8W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W25R0GEC | RES SMD 25 OHM 2% 1.5W 0603 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1690F10 | RES 169 OHM 1% 1/10W 0603 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD5833F50 | RES 583K OHM 1% 1/4W 1210 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B1E00RWSV | RES SMD 1K OHM 1% 1/20W 0402 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD8872D | RES 88.7K OHM 0.5% 3/4W 1206 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206CRD0734R8L | RES SMD 34.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 20004 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16000 | $0.16 |
| 10000 | $0.01611 | $161.1 |
| 30000 | $0.01478 | $443.4 |
| 50000 | $0.01389 | $694.5 |
| 100000 | $0.01367 | $1367 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.