Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S14F17R8U |
| LIXINC Part # | ERJ-S14F17R8U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S14F17R8U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S14F17R8U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S14 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 17.8 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RG1608P-9311-D-T5 | RES SMD 9.31KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD5051A10 | RES 5.05K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A22KBTG | RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B10K7BTG | RES SMD 10.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RD95R3X | RES 95.3 OHM 0.5% 1/10W 0402 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B820RGS3 | RES SMD 820 OHM 2% 1.4W 0505 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2981F25 | RES 2.98K OHM 1% 1/16W 0402 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-L06UF68MV | RES 0.068 OHM 1% 1/4W 0805 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD19R8C50 | RES 19.8 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD9103B | RES 910K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2050B05 | RES 205 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1422C50 | RES 14.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRD07118RL | RES SMD 118 OHM 1% 1/8W 0805 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10911 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08585 | $0.08585 |
| 5000 | $0.08585 | $429.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.