Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW0805249RBETA |
| LIXINC Part # | TNPW0805249RBETA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 249 OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW0805249RBETA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW0805249RBETA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 249 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN731JTTD1240D100 | RES 124 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-3240-B-T5 | RES SMD 324 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TF2R21U | RES 2.21 OHM 1% 1W 2512 SMD | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2ATTD2214F | RES 2.21M OHM 1% 1/4W 0805 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-L03UF57MV | RES 0.057 OHM 1% 1/5W 0603 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD6982C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1011D100 | RES 1.01K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2010FT115R | RES 115 OHM 1% 3/4W 2010 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD07536RL | RES SMD 536 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 1189 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2512FK-07133KL | RES SMD 133K OHM 1% 1W 2512 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL0805R0680DEA18 | RES 0.068 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD8872D | RES 88.7K OHM 0.5% 1/3W 0603 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD5831B05 | RES 5.83K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10811 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28728 | $0.28728 |
| 5000 | $0.28728 | $1436.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.