Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD3240B50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3240B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 324 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD3240B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD3240B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 324 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RUT1005JR390CS | RES 0.39 OHM 5% 1/10W 0402 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD2553D | RES 255K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD5420F100 | RES 542 OHM 1% 1/10W 0603 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2HTTE8250F | RES 825 OHM 1% 3/4W 2010 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805FR-7W10RL | RES 10 OHM 1% 1/4W 0805 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRD073K48L | RES SMD 3.48KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HRG3216P-2000-B-T5 | RES SMD 200 OHM 0.1% 1W 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD95R3A25 | RES 95.3 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B30E1RWS | RES SMD 30.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP5830D10 | RES 583 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-3EKF2263V | RES SMD 226K OHM 1% 1/10W 0603 | 19616 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JRTTD1301D | RES 1.3 KOHM 0.50% 1/10W 0603 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD32R8D50 | RES 32.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10972 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10080 | $0.1008 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.