Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73B2BRTTD152J |
| LIXINC Part # | RK73B2BRTTD152J |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.5K OHM 5% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73B2BRTTD152J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73B2BRTTD152J |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73-RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.5 kOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC2512FK-072R21L | RES SMD 2.21 OHM 1% 1W 2512 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020D2001DE500 | RES 2K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H4871BBT1 | RES SMD 4.87K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRC0719K6L | RES SMD 19.6K OHM 1/10W 0603 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732ATTD1R15F | CURRENT SENSE RESISTOR | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 3-2176092-9 | RES SMD 1.78K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1088 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K04B2B34RWI | RES SMD 2.34KOHM 0.1% 0.15W 1505 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1823B25 | RES 182K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0402-JW-333GLF | RES SMD 33K OHM 5% 1/16W 0402 | 17465 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1005P-512-B-T5 | RES SMD 5.1K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 75951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7501C50 | RES 7.5K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B28E0RT5 | RES SMD 28K OHM 1% 1/4W 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRD0710R5L | RES SMD 10.5 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10953 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03312 | $0.03312 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.