Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD5690D25 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD5690D25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 569 OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD5690D25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD5690D25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 569 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-P08F9532V | RES SMD 95.3 KOHM 1% 2/3W 1206 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TRR01MZPJ823 | RES SMD 82K OHM 5% 1/16W 0402 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B45K3E1 | RES SMD 45.3KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1983F100 | RES 198K OHM 1% 1/4W 1206 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-0710RL | RES SMD 10 OHM 1% 1/4W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTC3K48 | RES 3.48K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512B30R0GTP | RES SMD 30 OHM 2% 3.5W 2512 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2523B25 | RES 252K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505W12R0JED | RES SMD 12 OHM 5% 1.4W 0505 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P03F3012V | RES SMD 30.1 KOHM 1% 1/5W 0603 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BRTTD2103D | RES 210K OHM 0.50% 1/4W 1206 | 5930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2291D10 | RES 2.29K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD4933B10 | RES 493K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10929 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06560 | $0.0656 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.