Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PHP00805H1761BBT1 |
| LIXINC Part # | PHP00805H1761BBT1 |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.76K OHM 0.1% 5/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PHP00805H1761BBT1 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PHP00805H1761BBT1 |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | PHP |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.76 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.63W, 5/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73B2ARTTD365G | RES 3.6 MOHM 2% 1/4W 0805 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A28K7BTG | RES SMD 28.7KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD6342D10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603JR-07470RP | RES SMD 470 OHM 5% 1/10W 0603 | 3346 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-07261RL | RES SMD 261 OHM 1% 1/4W 1206 | 48219 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD29R8D100 | RES 29.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-8AEB1742V | RES SMD 17.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 3667 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E976RBTG | RES SMD 976 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121018R2FKEAHP | RES SMD 18.2 OHM 1% 3/4W 1210 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSC01/21R000FEA | RES SMD 1 OHM 1% 1/2W 2012 | 2227 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2643F10 | RES 264K OHM 1% 1/8W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2672F50 | RES 26.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD29R4F | RES 29.4 OHM 1% 1/10W 0603 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10901 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.63920 | $0.6392 |
| 1000 | $0.63920 | $639.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.