Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SG73S1ETTP6343F |
| LIXINC Part # | SG73S1ETTP6343F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 634K OHM 1% 1/8W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SG73S1ETTP6343F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SG73S1ETTP6343F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SG73S |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 634 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-P06J275V | RES SMD 2.7 MOHM 5% 1/2W 0805 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP0603L4R53GBT | RES SMD THICK FILM 0603 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD53R0D100 | RES 53 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD1301B | RES 1.3K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206DRE07953KL | RES SMD 953K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2A887KBTDF | RES SMD 887K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B300RGET | RES SMD 300 OHM 2% 1.4W 0505 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3092B50 | RES 30.9K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRE07280RL | RES SMD 280 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-271-P-T1 | RES SMD 270 OHM 0.02% 1/10W 0603 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08054K30BEEA | RES 4.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 3839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM10F4990CT | RES SMD 499 OHM 1% 1/8W 0805 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCS04020D1740BE100 | RES SMD 174 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10910 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01691 | $0.01691 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.