Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CR042503F |
| LIXINC Part # | CR042503F |
| Өндіруші | Meritek |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 250K OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CR042503F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CR042503F |
| Бренд: | Meritek |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Meritek |
| сериясы: | CR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 250 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73H2ATTD1R27F | RES 1.27 OHM 1% 1/4W 0805 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0603110RBYEA | RES 110 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0201FR-0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ETTD34R0D | RES 34 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1212A25 | RES 12.1K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE076K19L | RES SMD 6.19K OHM 1% 1/4W 1206 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGS2512J3R3 | RES SMD 3.3 OHM 5% 1.5W 2512 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR043573F | RES SMD 357K OHM 1% 1/2W 1210 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TJ164U | RES SMD 160K OHM 5% 1W 2512 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCV251210M0FKEGAT | RCV2512-AT 100 10M 1% E67 E3 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1230C50 | RES 123 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120697K6FKEAC | RES 97.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120653K6BETY | RES 53.6K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10830 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01433 | $0.01433 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.