Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-14RSJR15U |
| LIXINC Part # | ERJ-14RSJR15U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.15 OHM 5% 1/4W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-14RSJR15U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-14RSJR15U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-14R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 150 mOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD4322C25 | RES 43.2K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210FRD0786K6L | RES SMD 86.6K OHM 1% 1/4W 1210 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H03B1H80RWS | RES SMD 1.8K OHM 2% 1/5W 1005 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5230B05 | RES 523 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-XGNF5490Y | RES 549 OHM 1% 1/32W 01005 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1291D50 | RES 1.29K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR12X1302FTL | RES 13K OHM 1% 1/4W 1206 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805348RBEEA | RES 348 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR042503F | RES SMD 250K OHM 1% 1/2W 1210 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD1R27F | RES 1.27 OHM 1% 1/4W 0805 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0603110RBYEA | RES 110 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0201FR-0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 1% 1/20W 0201 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ETTD34R0D | RES 34 OHM 0.5% 1/2W 1210 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19259 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.58000 | $0.58 |
| 5000 | $0.11507 | $575.35 |
| 10000 | $0.11031 | $1103.1 |
| 25000 | $0.10815 | $2703.75 |
| 50000 | $0.10711 | $5355.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.