Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD63R4C50 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD63R4C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 63.4 OHM 0.25% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD63R4C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD63R4C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 63.4 Ohms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ETTD1541C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 73L3R20J | RES 0.2 OHM 5% 1/8W 0805 | 12253 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE0603FRF470R047L | RES 0.047 OHM 1% 0.4W 0603 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216P-3092-B-T5 | RES SMD 30.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP200JR-18R | RES SMD 5% 2W MELF | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGV2010F110K | RES SMD 110K OHM 1% 1/2W 2010 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1471B25 | RES 1.47K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6983F100 | RES 698K OHM 1% 1/8W 0805 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P14F2801U | RES SMD 2.8K OHM 1% 1/2W 1210 | 3354 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1005V-1620-B-T5 | RES SMD 162 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206FRE071K6L | RES SMD 1.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW20101R13FKEF | RES SMD 1.13 OHM 1% 3/4W 2010 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD8871A10 | RES 8.87K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10857 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16795 | $0.16795 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.