Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342H11B10B0RTS |
| LIXINC Part # | M55342H11B10B0RTS |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 10K OHM 0.1% 1/20W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342H11B10B0RTS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342H11B10B0RTS |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM0402 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 10 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.040" L x 0.025" W (1.02mm x 0.64mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| RT0805DRE07681RL | RES SMD 681 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD7503F100 | RES 750K OHM 1% 1/8W 0805 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12F2490U | RES SMD 249 OHM 1% 3/4W 1812 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD5603F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2773C50 | RES 277K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1210FR-072K15L | RES SMD 2.15K OHM 1% 1/2W 1210 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B3ATTE432J | RES 4.3K OHM 5% 1W 2512 | 7245 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD8873F50 | RES 887K OHM 1% 1/4W 1210 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD3053C50 | RES 305K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRE071K3L | RES SMD 1.3KOHM 0.25% 1/10W 0603 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRE071K58L | RES SMD 1.58KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2512BKE075K9L | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 3/4W 2512 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402FR-072ML | RES SMD 2M OHM 1% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10888 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.61520 | $6.6152 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.