Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CR0603-FX-1203ELF |
| LIXINC Part # | CR0603-FX-1203ELF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 120K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CR0603-FX-1203ELF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CR0603-FX-1203ELF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CR0603 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 120 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCR03ERTJ133 | RES SMD 13K OHM 5% 1/10W 0603 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1170A10 | RES 117 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRM2512-FX-4123ELF | RES SMD 412K OHM 1% 2W 2512 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0805FRE0743RL | RES SMD 43 OHM 1% 1/8W 0805 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCU08050C3488FP500 | RES 3.48 OHM 1% 1/5W 0805 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732BTTDR499D | CURRENT SENSE RESISTOR | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2HTTE2262F | RES 22.6K OHM 1% 3/4W 2010 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805CRD0771R5L | RES SMD 71.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DTC2R87 | RES 2.87 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE0402R160FNEA | RES 0.16 OHM 1% 1/8W 0402 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0402DRE07430KL | RES SMD 430K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN04D7872CT10-25 | RES 78.7K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD9102A05 | RES 91K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10890 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00758 | $37.9 |
| 10000 | $0.00658 | $65.8 |
| 25000 | $0.00579 | $144.75 |
| 50000 | $0.00531 | $265.5 |
| 125000 | $0.00520 | $650 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.