Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SR1206KR-7W2R7L |
| LIXINC Part # | SR1206KR-7W2R7L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 2.7 OHM 10% 1/2W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SR1206KR-7W2R7L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SR1206KR-7W2R7L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | SR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.7 Ohms |
| төзімділік: | ±10% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RG1005N-97R6-B-T5 | RES SMD 97.6 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AR0805FR-07165RL | RES SMD 165 OHM 1% 1/8W 0805 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE2495F | RES 24.9M OHM 1% 1/2W 2010 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805590RBEEA | RES 590 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ARTTD7320F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ73C1E2K8BTD | RES 2.8 KOHMS 0.1% 1/16W 0402 | 4890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD10R5F100 | RES 10.5 OHM 1% 1/16W 0603 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12108K87FKTA | RES SMD 8.87K OHM 1% 1/2W 1210 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD0730K9L | RES SMD 30.9KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRF37R4 | RES SMD 1% 1W MELF | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1870A25 | RES 187 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1ETTP821J | RES 820 OHM 5% 1/8W 0402 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2A105KBTG | RES SMD 105K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10831 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04921 | $0.04921 |
| 5000 | $0.04697 | $234.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.