Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ATTD1292F25 |
| LIXINC Part # | RN73R2ATTD1292F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 12.9K OHM 1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ATTD1292F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ATTD1292F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12.9 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RK73H1ERTTP9311D | RES 9.31K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL1206R0350FTA | RES 0.035 OHM 1% 1/4W 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD684G | RES 680K OHM 2% 1/3W 0603 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1608F1540CS | RES 154 OHM 1% 1/10W 0603 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRB0775RL | RES SMD 75 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 7454 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73W2HTTE334K | RES 330K OHM 10% 3/4W 2010 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD5363D100 | RES 536K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2002D25 | RES 20K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1064F50 | RES 1.06M OHM 1% 1/8W 0805 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BTTD8062F | RES 80.6K OHM 1% 1/4W 1206 | 19324 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2293F50 | RES 229K OHM 1% 1/10W 0603 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402DKE16K5 | RES 16.5K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCW0406MD1302BP100 | RES SMD 13K OHM 1/4W 0604 WIDE | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10955 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06630 | $0.0663 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.