Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RC2010FK-0736RL |
| LIXINC Part # | RC2010FK-0736RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 36 OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RC2010FK-0736RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RC2010FK-0736RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RC_L |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 36 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| AF0402DR-0719K1L | RES SMD 19.1KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3QF5R36V | RES 5.36 OHM 1% 1/4W 0603 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1072B10 | RES 10.7K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B22R0GEC | RES SMD 22 OHM 2% 2.4W 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0402100KBHED | RES 100K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRB074K7L | RES SMD 4.7K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH0805J1M8 | RES SMD 1.8M OHM 5% 1/3W 0805 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRE07820KL | RES SMD 820K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K11B2B49RWS | RES SMD 2.49KOHM 0.1% 1/20W 0402 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B243ARTS | RES SMD 243 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206267RFKEB | RES SMD 267 OHM 1% 1/4W 1206 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD7231F50 | RES 7.23K OHM 1% 1/4W 1210 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1292F25 | RES 12.9K OHM 1% 1/8W 0805 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10846 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03740 | $0.0374 |
| 4000 | $0.03571 | $142.84 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.