Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2ETTD1292A25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD1292A25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 12.9K OHM 0.05% 1/4W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2ETTD1292A25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2ETTD1292A25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12.9 kOhms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPU0603464RBZEN00 | RES SMD 464 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSR2R5000FEA | RES 0.5 OHM 1% 2W 4527 | 3520 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRE07147RL | RES SMD 147 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW2010360RFKTF | RES SMD 360 OHM 1% 3/4W 2010 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U02D37R4X | 0402 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 37 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B59KE1 | RES SMD 59K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1348 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6AEB6042V | RES 60.4K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 4538 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD22R3F50 | RES 22.3 OHM 1% 1/4W 1210 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRE07243RL | RES SMD 243 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4300B50 | RES 430 OHM 0.1% 1/4W 1210 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM6227FT2R43 | RES 2.43 OHM 1% 3W 6227 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP1213D | RES 121K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2JTTE6490F | RES 649 OHM 1% 1W 1812 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10824 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.44156 | $0.44156 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.