Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW0603174RFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW0603174RFKTA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 174 OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW0603174RFKTA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW0603174RFKTA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 174 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN731JTTD2551F25 | RES 2.55K OHM 1% 1/16W 0603 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD45R3B25 | RES 45.3 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1373C25 | RES 137K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRD07475KL | RES SMD 475K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C7151FP500 | RES SMD 7.15K OHM 1% 1/8W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRB07499KL | RES SMD 499K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-2RKF1620X | RES SMD 162 OHM 1% 1/10W 0402 | 52164 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DTC619R | RES 619 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2673F25 | RES 267K OHM 1% 1/16W 0603 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP6F7500V | RES 750 OHM 1% 1/2W 0805 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR25JZPJ755 | RES SMD 7.5M OHM 5% 2/3W 1210 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD17R4C25 | RES 17.4 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S02J511X | RES SMD 510 OHM 5% 1/10W 0402 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10810 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01642 | $0.01642 |
| 5000 | $0.01567 | $78.35 |
| 10000 | $0.01406 | $140.6 |
| 25000 | $0.01291 | $322.75 |
| 50000 | $0.01212 | $606 |
| 125000 | $0.01194 | $1492.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.