Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-PA3D37R4V |
| LIXINC Part # | ERJ-PA3D37R4V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/4W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-PA3D37R4V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-PA3D37R4V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-PA3 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 37.4 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD5902D100 | RES 59K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD6342D50 | RES 63.4K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08055M23FKEB | RES SMD 5.23M OHM 1% 1/8W 0805 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD3741D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P14F5761U | RES SMD 5.76 KOHM 1% 1/2W 1210 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD303J | RES 30K OHM 5% 3/4W 1206 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0805B23K7E | RES 23.7 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD4321D100 | RES 4.32K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2A9K53BTG | RES SMD 9.53K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR1206JR-7T1KL | RES 1K OHM 5% 3/4W 1206 | 9753 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCA12060D1201BP500 | RES SMD 1.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR08W4994FTL | RES 4.99M OHM 1% 1/8W 0805 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6202F50 | RES 62K OHM 1% 1/4W 1206 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10983 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02109 | $0.02109 |
| 10000 | $0.02109 | $210.9 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.