Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PLT0603Z4220LBTS |
| LIXINC Part # | PLT0603Z4220LBTS |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 422 OHM 0.01% 0.15W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PLT0603Z4220LBTS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PLT0603Z4220LBTS |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | PLT |
| пакет: | Strip |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 422 Ohms |
| төзімділік: | ±0.01% |
| қуат (ватт): | 0.15W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.51mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1ETTP1800C25 | RES 180 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD2552C50 | RES 25.5K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H11B49E9RWS | RES SMD 49.9K OHM 1% 1/20W 0402 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1651C25 | RES 1.65K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K3321FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TF66R5U | RES SMD 66.5 OHM 1% 1W 2512 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6980F10 | RES 698 OHM 1% 1/8W 0805 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603F4020CS | RES 402 OHM 1% 1/20W 0201 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR013301F | RES SMD 3.3K OHM 1% 1W 2512 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ETTD3740F | RES 374 OHM 1% 1/2W 1210 | 822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06033K24FKTC | RES SMD 3.24K OHM 1% 1/10W 0603 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402BRD07549RL | RES SMD 549 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1FRTTBL755J | RES 7.5M OHM 5% 1/32W 1005 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10869 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.24000 | $6.24 |
| 100 | $6.24000 | $624 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.