Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CR041275F |
| LIXINC Part # | CR041275F |
| Өндіруші | Meritek |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 12.7M OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CR041275F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CR041275F |
| Бренд: | Meritek |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Meritek |
| сериясы: | CR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12.7 MOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT1210FRD071K91L | RES SMD 1.91K OHM 1% 1/4W 1210 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD2002B | RES 20K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2512BKE07422RL | RES SMD 422 OHM 0.1% 3/4W 2512 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3ARB123V | RES SMD 12K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 1083 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W180RGS2 | RES SMD 180 OHM 2% 3.5W 2512 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H2492BBT1 | RES SMD 24.9K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD363G | RES 36K OHM 2% 1/3W 1206 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD5230F | RES 523 OHM 1% 1/10W 0603 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD8660F10 | RES 866 OHM 1% 1/8W 0805 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2VRB1581X | RES 1.58K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3241A25 | RES 3.24K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-072R1L | RES SMD 2.1 OHM 1% 3/4W 2010 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD3322D | RESISTOR THICK FILM 1206 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10993 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01433 | $0.01433 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.