Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-HP6F21R0V |
| LIXINC Part # | ERJ-HP6F21R0V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 21 OHM 1% 1/2W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-HP6F21R0V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-HP6F21R0V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-HP6 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 21 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±300ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 175°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD1262D100 | RES 12.6K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B47R0GEC | RES SMD 47 OHM 2% 2.4W 1206 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08D2491V | RES SMD 2.49 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1801B05 | RES 1.8K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B820RGS6 | RES SMD 820 OHM 2% 2.4W 1206 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSLP2726L5000JEA | RES SMD 500 UOHM 5% 7W 2726 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-07348RL | RES SMD 348 OHM 1% 1/4W 1206 | 21567 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7772B25 | RES 77.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-07931KL | RES SMD 931K OHM 1% 1/2W 1210 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-4993-W-T1 | RES SMD 499K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR18ERTFL5R60 | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 1357 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08D8451V | RES SMD 8.45 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR012101F | RES SMD 2.1K OHM 1% 1W 2512 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10914 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04002 | $0.04002 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.