Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG1608N-1873-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG1608N-1873-D-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 187K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG1608N-1873-D-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG1608N-1873-D-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 187 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0402DTE5K11 | RES 5.11K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H04B147ERT0 | RES SMD 147K OHM 1% 0.15W 1505 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD4323C | RES 432K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B1K74BTG | RES SMD 1.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD124J | RES 120K OHM 5% 1/4W 0805 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100JR-1M | RES SMD 5% 1W MELF | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206499KFKEAC | RES 499K OHM 1% 1/4W 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04021K60JNTD | RES SMD 1.6K OHM 5% 1/16W 0402 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2981A05 | RES 2.98K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603JT120K | RES 120K OHM 5% 1/10W 0603 | 182915927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U06J241V | RES 240 OHM 5% 1/8W 0805 SMD | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1121330R000B9R | RES SMD 330 OHM 0.1% 1/4W J LEAD | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1502D100 | RES 15K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10850 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09776 | $0.09776 |
| 5000 | $0.09776 | $488.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.