Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AA1206FR-07562RL |
| LIXINC Part # | AA1206FR-07562RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 562 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AA1206FR-07562RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AA1206FR-07562RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AA |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 562 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CR0451R1F | RES SMD 51.1 OHM 1% 1/2W 1210 | 5889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTC180K | RES 180K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTC150K | RES 150K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603FRE0724R9L | RES SMD 24.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 4361 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2580F100 | RES 258 OHM 1% 1/4W 1206 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1150C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06034K64BYTA | RES 4.64K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805DR-07294KL | RES SMD 294K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWE1020R267FKEA | RES 0.267 OHM 2W 2010 WIDE | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD5421F100 | RES 5.42K OHM 1% 1/4W 1210 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRE07110KL | RES SMD 110K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 2235 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC0721KL | RES SMD 21K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD9093D100 | RES 909K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10845 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02943 | $0.02943 |
| 5000 | $0.02809 | $140.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.