Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RL1632S-R043-F |
| LIXINC Part # | RL1632S-R043-F |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.043 OHM 1% 1/2W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RL1632S-R043-F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RL1632S-R043-F |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 43 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Current Sense |
| температура коэффициенті: | 0/ +200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PHP00805E1092BBT1 | RES SMD 10.9K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04025K23FKEDHP | RES SMD 5.23K OHM 1% 1/5W 0402 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1050D50 | RES 105 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD1472C | RESISTOR THICK FILM 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD2942B | RES 29.4K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-07562RL | RES SMD 562 OHM 1% 1/4W 1206 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0451R1F | RES SMD 51.1 OHM 1% 1/2W 1210 | 5880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTC180K | RES 180K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTC150K | RES 150K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603FRE0724R9L | RES SMD 24.9 OHM 1% 1/10W 0603 | 4419 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2580F100 | RES 258 OHM 1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1150C25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06034K64BYTA | RES 4.64K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10987 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11172 | $0.11172 |
| 5000 | $0.11172 | $558.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.