Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD3741B25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD3741B25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.74K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD3741B25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD3741B25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.74 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD1372A05 | RES 13.7K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD5112B05 | RES 51.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3243D | RES 324K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1ETTP1181F | RES 1.18K OHM 1% 1/3W 0402 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP3920C25 | RES 392 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U08J241V | RES 240 OHM 5% 1/8W 1206 SMD | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP3321C | RES 3.32K OHM 0.25% 1/10W 0402 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD1542C | RES 15.4K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06035K23FKEAHP | RES SMD 5.23K OHM 1% 1/3W 0603 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1870F25 | RES 187 OHM 1% 1/16W 0603 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TJ1R6U | RES 1.6 OHM 5% 1W 2512 SMD | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06033K44BETA | RES 3.44K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD3791F25 | RES 3.79K OHM 1% 1/4W 1206 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10887 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16795 | $0.16795 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.