Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG3216P-3001-D-T5 |
| LIXINC Part # | RG3216P-3001-D-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 3K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG3216P-3001-D-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG3216P-3001-D-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0402DRD0778R7L | RES SMD 78.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1GEF1781C | RES SMD 1.78K OHM 1% 1/20W 0201 | 18807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120610K0DHTA | RES 10K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06035M11FKEA | RES SMD 5.11M OHM 1% 1/10W 0603 | 29472 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2462F50 | RES 24.6K OHM 1% 1/16W 0603 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD32R0F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-5231-P-T1 | RES SMD 5.23KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP6982F | RES 69.8K OHM 1% 1/10W 0402 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0402DRE07124RL | RES SMD 124 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF1210FR-0744K2L | RES SMD 44.2K OHM 1% 1/2W 1210 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206W1K20JS6 | RES SMD 1.2K OHM 5% 2.4W 1206 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1522D25 | RES 15.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S02F33R2X | RES SMD 33.2 OHM 1% 1/10W 0402 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10858 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04489 | $0.04489 |
| 5000 | $0.04489 | $224.45 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.